fbpx
MARKET CAP
204.31B
BTC
67.0%
ETH
7.9%
News + Portfolio
News
Coins
News
Promote your crypto project here for just 0.1 ETH per day!
Advertise here
12 d

ليست مفاتيحك: ٩٢٪ من المستثمرين المؤسسيين يحتفظون بالعملات المشفرة في البورصات

لا تهتم بالمخاطرة: لا يزال مستثمرو العملات المشفرة يفضلون خدمات الحفظ الخارجية

5 h
Weiss Ratings’e göre, en iyi teknolojiye sahip 9 altcoin

Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, teknolojik altyapısını “mükemmel” ve “iyi” olarak gördüğü 9 altcoin listeliyor.

5 h
Börse Stuttgart’ın dijital borsası Almanya’daki kullanıcılara açıldı

Ticaret platformunun hayata geçmesinin ardından, Börse Stuttgart Menkul Kıymetler Borsası (BSDEX), Almanya’da ikamet eden tüm kullanıcılara açıldı.

6 h
Fetch.ai için dönüm noktası yaklaşıyor: Proje, yeni yıla dev bir adımla giriyor

Binance’te düzenlenen token satışı ile piyasaya sürülen Fetch.ai, ana ağına geçiş yapmaya artık hazır. Proje için önemli bir kilometre taşını temsil eden bu geçiş, 31 Aralık 2019’da gerçekleşecek.

6 h
Deutsche Bank’tan 2030 yılına dair kripto para tahmini

Alman finans devi Deutsche Bank, önümüzdeki on yıla dair para trendlerini inceleyen yeni bir rapor yayımladı. İçerikte kripto para birimleri de bulunuyor.

7 h
Deutsche Bank’tan kripto paralar için şaşırtıcı 2030 tahmini

Deutsche Bank tarafından yayınlanan yeni bir raporda, kripto paraların ve itibari paraya dayalı mevcut finansal sistemin gelecek 10 yılı masaya yatırıldı.

7 h
Hindistan Kendi Dijital Parasını Çıkarmayı Planlıyor!

2018’deki kripto kışının en olumsuz olaylarından biri Hindistan’ın kripto paraları yasaklaması olmuştu. O dönem Hindistan, devlet bankalarının yerli

7 h
BTC
İki uzman analistten Bitcoin tahmini

Bitcoin (BTC) bu haftanın başlarında yaşadığı devasa dalgalanmanın ardından, bir kez daha kendini 7.300 dolarlık bölgede buldu.

7 h
XRP
Analist görüşü: XRP fiyatını önümüzdeki günlerde ne bekliyor?

Kripto para piyasası son iki haftadır “yönsüz” kalmaya devam ediyor. Ünlü bir analiste göre XRP fiyatı yakında hareketlenmeye başlayacak.

8 h
BTC
Bitcoin vadeli kontratlarında olağan dışı hareket

Arcane Research araştırmacıları, Bitcoin fiyatları düşmesine karşın Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerindeki prim artışına dikkat çekiyor.

9 h
BTC
Aktif Bitcoin cüzdanı sayısı ilk kez bu kadar düştü

2019 yılı Bitcoin için nispeten acı tatlı geçti. Aktif Bitcoin cüzdan sayısı ilk kez bu kadar düştü. Kripto paraya ilgi azalıyor.

10 h
ABD Hazine Bakanı’ndan Dijital Para Açıklaması!

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell ve kendisinin, ulusal düzeyde bir dijital para birimi piyasaya sürülmesi konusunda aynı fikirde olduğunu ve şu an için buna sıcak bakmadıklarını vurguladı.5 Aralık tarihinde yapılan Finansal Hizmetler Komitesi

11 h
BTC
Popüler Analist Kısa Vadede Bitcoin (BTC) için 13.000 Doları İşaret Etti!

Kripto para analisti Philip Swift, gelecek yıl meydana gelecek yarılanma (halving) ile Bitcoin (BTC) fiyatının beş rakamlı seviyelere geri döneceğine

11 h
BTC
Bitcoin Yasağı İsteyen Kongre Üyesinin Yeni Görevi

Geçtiğimiz zamanlarda kripto para alım satım işlemlerinin tamamen yasaklanması çağrısı yapan ABD Kongre Üyesi Brad Sherman, Yatırımcı Koruma, Girişimcilik ve Sermaye Piyasaları Alt Komitesi’nin başkanlığına seçildi.Yeni PozisyonMeclis Mali Hizmetler Komitesi Perşembe gün

11 h
BNB
Binance İflas Eden Bir Bankaya Yatırım Mı Yapacak?

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından Binance, kesinlikle 2017 yılındaki kuruluşundan bu yana inanılmaz bir büyüme elde etti ve hala da bunu devam ettiriyor.Binance, Union Bank AG’yi Satın AlıyorBir zamanlar bankaların ciddiye bile almadığı küçük bir kripto para bors

Coins

#
FAV
NAME
PRICE
Portfolio
1H
24H
7D
Promote your ICO here for just 0,1 ETH per day
Advertise here