fbpx
News + Portfolio
News
Coins
🔥
Promote your crypto project here for just 0.1 ETH per day!
Advertise here

Cryptobook.pro

🔥
Promote your crypto project here for just 0.1 ETH per day!
Advertise here
19 d
Індикатор Хмара Ішімоку

Як вивести індикатор Хмара Ішімоку на графік у TradingView? Основні лінії Хмари,- що вони означають? Бичачі та ведмежі сигнали ІШІМОКУ.

27 d
Що таке DeFi (децентралізовані фінанси)

Зміст Що таке децентралізовані Фінанси (DeFi)? Основні переваги DeFi Потенційні варіанти використання Роль смарт-контрактів в DeFi З якими проблемами стикаються…

1 m
ETH
Запущений сервіс вивільнення транзакцій Ethereum які зависли у мемпулі

Блокчейн-стартап Rockside, що базується в Парижі  представив безкоштовну версію програмного забезпечення, яке здатне вивільняти мемпул від транзакцій, які отримали найменший…

1 m
BTC
TOP-3 кити, які можуть обвалити Bitcoin

Найбільші власники Біткойнів – хто вони? Скільки BTC має Сатоші Накамото? У кого найбільше Bitcoin?

1 m
ETH
Комісія в $5 млн за переказ Ethereum

Транзакції Ethereum на яких користувачі втратили мільйони пов’язані із фінансовою пірамідою – дослідник Frank Topbottom.

2 m
Ліквідність – що це таке?

Ліквідність криптовалют – простий приклад. Які показники вказують на високу ліквідність? Чи варто торгувати низьколіквідними токенами?

4 m
Головні події квітня

Найважливіші події криптовалютного світу які заплановані на квітень.

4 m
Золото недооцінене?

Дифіцит золотих злитків підвищив ціну на золото, але це не межа. Невже золото подолає свій історичний максимум ближчим часом?

4 m
Біржовий стакан – що це?

Що таке заявки bid та ask від трейдерів на біржі? Що таке СПРЕД? Як заявки попадають у біржовий стакан? Яку інформацію можна дізнатися із orderbook біржі?

4 m
BTC
Bitcoin по $8700 на BitMEX, делістинг 87 торгових пар та ін.

Центробанк Китаю знову розкритикував криптовалюти, цифрові гроші потрапили в список 100 найголовніших розробок в новітній історії та інші новини

4 m
BTC
1
Ціна нафти і курс Bitcoin

Падіння цін на нафту марки Brent мало сильний вплив на цифрову індустрію. Однак коливання вартості бареля відбивалися на курсі BITCOIN і раніше.

4 m
BTC
Обвал ціни чи халвінг – що важливіше для Bitcoin?

Хешрейт Bitcoin падає – кому це вигідно? Зменшення хешрейту Біткойна і його вплив на ціну після халвінгу. Вплив продажів майнерами BTC на ціну у період кризи.

4 m
BTC
Bitcoin, акції, валюти, коронавірус

Коронавірус викликав падіння вартості цінних паперів і можлива нова економічна криза. Що в такому випадку буде з ціною Bitcoin та альткойнами?

4 m
BTC
Падіння ціни нафти вплинуло і на крипторинок

8 березня 2020 відбулося рекордне падіння цін нафти яке негативно відобразилося на ціні Bitcoin та і крипторинку в цілому. Біткойн не виявився захисним активом.

4 m
Кількість користувачів криптовалют збільшиться в 100 разів – глава Coinbase

Генеральний директор біржі Coinbase Брайан Армстронг розповів, як повинні змінитися rhbgnjdfk.nb, щоб їх прийняло суспільство.