fbpx
MARKET CAP
280.55B
BTC
63.5%
ETH
9.8%
News + Portfolio
News
Coins

Новини криптовалют

Advertise here
1 d
Нові смартфони Samsung будуть підтримувати Bitcoin і Ethereum

Компанія Samsung впровадила в моделі серії Galaxy S20 процесор, що дозволяє зберігати Bitcoin і токени стандарту ERC-20.

3 d
Акції Canaan виросли на 83% за добу

Згідно з даними Nasdaq, торгівля акціями CAN стартували на позначці $4.42 і завершилися близько $8.04. Протягом доби ціна акцій Canaan…

3 d
Делістинг на OKEx

Торгова площадка назвала подробиці нового делістингу, які це криптовалюти? Користувачам необхідно вивести кошти на власні гаманці до 1 березня.

5 d
Майнінг на телефоні

Які є мобільні додатки, за допомогою яких можна майнити криптовалюту на IOS та Android і заробляти реальні гроші? Майнінг в телефоні без вкладень. Які криптовалюти вигідно майнити на смартфоні?

5 d
🖥️ Telegram опублікував інструкцію створення сайтів у децентралізованій мережі TON

З технічного боку сайти на Telegram Open Network схожі на звичайні веб-сайти, але доступ до них здійснюється через мережу TON, а не через інтернет.

9 d
Де купити криптовалюту в 2020 році в Україні

Де краще купити біткойни без верифікації та документів? Чи варто використовувати онлайн обмінники для покупки криптовалюти? Чи можна купити криптовалюту на біржі без верифікації?

12 d
BTC
Чому халвінг Bitcoin може відбутися раніше травня 2020

Велика частина крипто спільноти очікує, що халвінг в мережі BTC відбудеться в травні 2020 року. Однак насправді це не так.…

13 d
LTC
Новий рівень приватності транзакцій Litecoin від команди Grin

Розробник криптовалюти Grin Девід Беркетт представив новий план по впровадженню протоколу MimbleWimble, який дозволить додати підтримку «неінтерактивних транзакцій» в Litecoin.…

16 d
💰 Держспецзв’язку створила блокчейн на основі української криптографії

Блокчейн може бути використаний для проведення різних голосувань, створення національної криптовалюти та забезпечення електронного документообігу

17 d
Як купити біткойни за гривні на Binance

Як купити біткойн в Україні з гривневої картки покрокова інструкція. Яка комісія Бінансу за покупку Bitcoin? Як вивести гроші з Binance на карту? Поповнити Binance гривнями.

19 d
Основна і тестова мережі криптовалюти

Testnet та mainnet – визначення. Для чого використовують testnet? Скільки коштують токени тестової мережі? Який розмір тестової мережі відносно основної?

23 d
Майнінг і підтвердження транзакцій

Як працює майнінг в блокчейні, або як транзакції підтверджуються і додаються в блокчейн? Пул непідтверджених транзакцій – що це? Що таке блок в блокчейні? Процес майнінгу простими словами. Що таке хеш-функція? Що таке нонс блоку?

23 d
🤑 Фінансовий моніторинг перевірятиме операції з криптовалютою на суму понад 30 тисяч грн

Держфінмоніторинг може блокувати криптовалютні гаманці та вилучати криптоактиви, які були здобуті незаконним чином.

30 d
Як новини впливають на курси криптовалют?

Чи реально спрогнозувати курс криптовалют, відштовхуючись від важливих новин в крипто-індустрії, на що варто звертати увагу? Що таке FUD? Як новини від бірж, розробників та політиків роблять ціну криптовалют.

30 d
Matic доданий на Coinbase Custody

Клієнти підрозділу американської біржі Coinbase вже можуть вносити і виводити MATIC. Можливо, незабаром актив стане доступний і для торгівлі на платформі.