fbpx
News + Portfolio
News
Coins

Wiadomości kryptowaluty

Advertise here
4 h
Koronawirus jak „milenijna pluskwa”?

Pandemia koronawirusa spowodowała oczywiście w ostatnich miesiącach ogólny spadek cen notowanych w Polsce akcji, ale były spółki, które okazały się beneficjentami kryzysu. Na 724 cztery spółki notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz na rynku New Connect 246, czyli mniej więcej jedna trzecia, zanotowało w okresie minionych 3 miesięcy wzrost kursu swoich akcji. W tym […]

7 h
Ponad 10 tysięcy portfeli na Reddicie

Zainteresowanie tokenami ERC-20 na Reddicie osiąga rekordowe liczby. Dopiero platforma poinformowała o nowej kryptowalucie, a już jest 10 tys. portfeli.

11 h
Pierwsze europejskie państwo ogłosiło koniec epidemii!

W czwartek 14 maja w Słowenii ogłoszono koniec epidemii koronawirusa. Jak to wygląda w liczbach i czego wynika ta dobra wiadomość?

11 h
Nie żyje chiński ambasador w Izraelu. Przypadek, czy dalsza część konfliktu o Bliski Wschód?

Nie żyje chiński ambasador w Izraelu Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela ogłosiło kilka godzin temu, że ambasador Chin w Izraelu, 57-letni Du Wei, został znaleziony martwy w swojej oficjalnej rezydencji w nadmorskiej miejscowości Herzliya. Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że na miejscu była już policja. Według strony z wiadomościami Ynet, służba domowa i ratownicy próbowali obudzić Du […]

13 h
Inflacja wyniosła 3,4% w kwietniu

Inflacja wyniosła 3,4% w kwietniu według szybkiego szacunku GUS. Na początku roku wynosiła ona powyżej 4 procent, zarówno w styczniu jak i lutym.

13 h
Krypto-Twitter reaguje na pakiet stymulujący gospodarkę USA

Czy nowa ustawa pakietów stymulujących gospodarkę USA przejdzie przez Senat? Czy prezydent donald Trump ją zawetuje? Czy Fed znów dodrukuje dolary?

1 d
ATH rocznej średniej kroczącej kursu bitcoina

Roczna średnia krocząca bitcoina notuje rekord wszech czasów (ATH). Właśnie przekroczyła wynik po roku zwyżkowego price action bitcoina w 2017 r.

1 d
Finance Critic: Dlaczego Tesla to inwestycyjny żart dekady?

Tesla, czyli dla wielu firma, która ma zmienić branżę motoryzacyjną w segmencie pojazdów elektrycznych. Kochana i uwielbiana przez wielu, którzy wieszczą jej całkowitą dominację nad rynkiem motoryzacji w przyszłości. Z drugiej strony mowa o firmie z krótką historią, problemami technicznymi, przepalającą miliardy dolarów rocznie, nie zarabiającą ani centa i z kontrowersyjnym właścicielem. Innymi słowy, dlaczego […]

1 d
BTC
Przychody górników Bitcoin po halvingu

Przychody górników Bitcoin spadły po halvingu o ponad 60 procent. W pohalvingowych realiach górnicy liczą w większym stopniu na zysk z opłat transakcyjnych.

1 d
Berkshire Hathaway pozbywa się akcji Goldman Sachs

Rynki finansowe są pozbawione sentymentów. Na końcu zawsze liczy się zysk. Właśnie dotarła do nas informacja, że jedna z dłuższych relacji na rynku finansowym została mocno osłabiona. Berkshire Hathaway pozbywa się akcji Goldman Sachs! Berkshire Hathaway pozbywa się akcji Goldman Sachs Berkshire Hathaway Warrena Buffetta sprzedało większość udziałów w Goldman Sachs, które fundusz nabył w […]

1 d
$22.5 milionów w BTC jest wykorzystywane na łańcuchu ETH

22,5 mln USD w BTC jest teraz zapakowane w sieć Ethereum, to ponad dwa razy tyle BTC, ile jest reprezentowane we własnej sieci Lightning Bitcoin.

1 d
Czy dominacja Bitcoina pogłębi kryzys altcoinów?

Dominacja Bitcoina: w którą stronę zmierza? Co się stanie z altcoinami? Czy BTCD osiągnie znów ponad 70%? Czy może spadnie poniżej 65%? [ANALIZA]

1 d
BTC
Ile bitcoinów ma Elon Musk? | Trudno w to uwierzyć

J.K.Rowling poprosiła, aby ktoś wytłumaczył jej, czym jest Bitcoin. Z odpowiedzia pospieszył CEO Tesli Elon Musk. Przy okazji przyznał, ile ma bitcoinów

1 d
Jak wiele kobiet inwestuje w kryptowaluty?

Dotychczas było głownie tak, że kobiety były marginalizowane w branży kryptowalut. Badania pokazują, że to się nareszcie zmienia, bo wiele kobiet inwestuje.

1 d
Realny wolumen obrotu: Tether, Bitcoin i inni

Jak prezentuje się prawdziwy wolumen obrotu najpopularniejszych kryptowalut? Jak duża jest dominacja Bitcoina (BTC)? Ile znaczy Tether (USDT) w branży?